Základná škola Klokočov

Prihlásenie
............školský rok 2017/18 ............ školský rok 2016/17 školský rok 2015/16 šk. rok 2014/15 školský rok 2013/14 školský rok 2012-13 školský rok 2010-11 šk. rok 2011-12 školský rok 2009 -10 školský rok 2008 - 09 V minulosti ------ školský rok 2018/2019 -------

Úspechy a ocenenia žiakov školy

............školský rok 2017/18 ............

 Žiaci našej školy sa môžu pochváliť i úspechmi v rámci záujmových útvarov v CVČ Klokočov.

Pozrite si webovú stránku: https://cvcklokocov.edupage.org/text1/?

------------------------------------

 

 S hrdosťou oznamujeme našim žiakom ako i širokej verejnosti, že opäť žneme úspechy

v súťažiach na celoslovenskej úrovni.

Simon Eghiaruwa

získal 1. miesto

v II. vekovej kategórii vo výtvarnej súťaži: "Požiar v domácnosti".

jeho práca je uverejnená i na našej webovej stránke v sekcii : Práce žiakov

Eva Halagačková

obsadila 2. miesto v kategórii 2C v celoslovenskej súťaži "Slovensko, krajina v srdci Európy"

Simonovi a Evičke gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

--------------------------------------------

ENGLISH STAR

 

Dňa 17. mája 2018 sa naši žiaci zapojili do celoslovenského kola medzinárodnej súťaže ENGLISH STAR.

Do súťaže sa zapojilo 23 žiakov 5. – 9. ročníka.

Zoznam súťažiacich:

5.A – Zajac S., Stríž J., Burian P., Škorníková Ž., Marcová N., Eghiaruwa S., Gunčaga D., Jantošík A.

 

 

Najlepšie výsledky za 5. ročník – STAR 5

1. Škorníková Žanetka – 84 %

2. – 3. Burian Patrik – 68 %

2 – 3. Jantošík Adrián – 68 %

 

 

 

 

 

6. A – Čečotková M., Čečotka J., Jaroš J., Jaroš F., Janešík Š., Stopková P.

 

Najlepšie výsledky za 6. ročník – STAR 6

1. Stopková Petronela – 96 %

2. Čečotková Michaela – 72 %

3. Čečotka Jaroslav – 68 %

 

 

 

 

 

 

8. A – Jaroš B., Nekoranec K., Ramšová A., Vavrinec M., Eisner M.

 

Najlepšie výsledky za 8. A – STAR 8

1. Vavrinec Michal – 100 %

2. Eisner Martin– 95 %

3. Jaroš Branislav – 77 %

 

 

 

 

 

 

8. B – Hrušková N., Stopková M., Síkora M.

 

Najlepšie výsledky za 8. B– STAR 8

1. Stopková Michaela – 99 %

2. Hrušková Nikola– 96 %

3. Síkora Milan – 65 %

 

 

 

 

 

 

9. A – Banetka P.

 

Najlepšie výsledky za 9. ročník – STAR 9

1. Banetka Patrik – 91 %

 

Celkové poradie žiakov za školu:

 

1. miesto – Vavrinec Michal – 100%

 

2. miesto – Stopková Michaela – 99 %

 

3. miesto – Hrušková Nikola – 96 %

          Stopková Petronela – 96%

 

Úspešní riešitelia celoslovenského kola:

 

Vavrinec Michal, Stopková Michaela, Stopková Petronela, Hrušková Nikola, Eisner Martin, Banetka Patrik a Škorníková Žanetka

 

 

-----------------------------------------------

Po stopách minulosti

Dňa 30. 05. 2018 sa žiaci štyroch základných škôl zapojili do dejepisnej súťaže „Po stopách minulosti“. Túto súťaž organizovala ZŠ Klokočov v spolupráci so Slovenským zväzom protifašistických bojovníkov.

 

Trojčlenné družstvá žiakov zo ZŠ Korňa, ZŠ Podvysoká, ZŠ Olešná a ZŠ Klokočov si zmerali sily v troch súťažných disciplínach.

1. Testy

2. Kto som?

3. Riskuj!

 

Najlepšie výsledky v písomnej časti dosiahli títo žiaci:

 

Soňa Brezinová – ZŠ Klokočov (47 bodov)

Gabika Stopková – ZŠ Klokočov (44 bodov)

Patrícia Činčalová – ZŠ Podvysoká (43 bodov)

 

 

Celkové poradie:

1. miesto – ZŠ Klokočov

2. miesto – ZŠ Podvysoká

3. miesto – ZŠ Korňa

4. miesto – ZŠ Olešná

                                                      Mgr. Nina Vavrincová

----------------------------------------

                                Správa z 1.ročníka Kysuckej ligy v minihádzanej

     Dňa 24.04.2018 sa žiaci III. a IV. ročníka ( viď zoznam) zúčastnili 1.ročníka Kysuckej ligy

v minihádzanej. Turnaj sa konal v ZŠ Komenského  Čadca.

Turnaja sa zúčastnilo 8 škôl: ZŠ Čadca Žarec, ZŠ Čadca Kýčerka,                

ZŠ Horelica,  ZŠ Kysucký Lieskovec, ZŠ KNM – 3 školy, ZŠ Klokočov.

Turnaj sa hral systémom každý s každým 1 krát 10 minút.

Aj napriek snahe sa naši žiaci neumiestnili, ale načerpali bohaté skúsenosti a radosť z hry.

 

 Mgr. Chajdáková Alena

----------------------------------------------------

 

Správa z kvalifikácie do okresného kola v malom futbale žiakov

ZŠ Futbal Cup

     Dňa 16.05.2018 sa žiaci ZŠ Klokočov, viď zoznam, zúčastnili futbalového turnaja na

Futbalovom ihrisku Makov.

Turnaja sa zúčastnili aj tieto školy: ZŠ Makov

                                                          ZŠ Vysoká nad Kysucou

                                                           ZŠ Svrčinovec

                                                            ZŠ Podvysoká

Po dohodnutých pravidlách sa zápasy hrali systémom 4 plus 1, dvakrát 8 minút.

Aj napriek vynikajúcej hre sa žiakom nepodarilo postúpiť a skončili na 3. mieste.

Zápasy prebehli bez zranení a žiaci sa už tešia na odvetu v ďalšom školskom roku.

 

 Mgr. Chajdáková Alena

-------------------------------------------------

Správa z kvalifikácie do okresného kola v malom futbale žiakov Z

 „ Školský pohár SFZ“

    Dňa 25.04.2018 sa žiaci viď zoznam zúčastnili futbalového turnaja žiakov ZŠ „ Školský

pohár SFZ“.

Turnaja sa okrem našej školy zúčastnili aj: ZŠ Turzovka

                                                                      ZŠ Makov

Turnaj sa odohral na multifunkčom ihrisku pri ZŠ Turzovka.

Hralo sa systémom každý s každým 2 krát 10 minút.

Aj napriek hernej prevahe sa žiakom nepodarilo zvíťaziť a postúpiť do ďalšieho kola.

 Mgr. Chajdáková Alena

-------------------------------------------------------------

IQ olympiáda

 

Dňa 09.05.2018 sa v Žiline konalo regionálne kolo IQ olympiády, ktorú už ôsmy rok organizuje Mensa v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Osemdesiat súťažiach z Trenčianskeho, Banskobystrického a Žilinského kraja potrápilo svoje mozgové závity rôznymi logickými úlohami.

Iba dvadsať z nich sa mohlo dostať do celoštátneho kola.

 

Našu školu reprezentoval žiak Michal Vavrinec z VIII.A, ktorý sa do regionálneho kola prebojoval ako jediný zástupca z Kysúc.

 

Napriek tomu, že nepostúpil do celoštátneho kola mu gratulujeme za úspešnú reprezentáciu školy.

 

 

Mgr. Vavrincová Nina

 

*******************************************

Správa z kvalifikačných kôl vo vybíjanej žiačok ZŠ

 

Dňa 13.4. 2018 sa žiačky ZŠ – Klokočov Timea Jurčová, Martina Dedičová, Pavlína Stopková, Adriána Brezinová, Anna Korčeková, Patrícia Boháčiková, Kristína Hutyrová, Denisa Škulaviková, Daniela Gajdošová zúčastnili turnaja vo vybíjanej žiačok základných škôl.

Turnaja sa zúčastnili: ZŠ – Turzovka

                                     ZŠ – Zborov nad Bystricou

                                       ZŠ - Klokočov

                                       ZŠ - Oščadnica

                                       ZŠ - Žarec

Hralo sa systémom každý s každým. Postúpili prvé dve družstvá.

Žiačky z turnaja odchádzali s dobrou skúsenosťou a príjemným zážitkom z hry.

 

V Klokočove 16.04.2018                                             Vypracovala: Mgr. Jana Odrobiňáková

 

...................................................................................................................

CELOŠTÁTNE KOLO DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY

 

02. – 04. 05. 2018 sa v priestoroch Kongresového centra SAV v Smoleniciach uskutočnilo celoštátne kolo olympiády z dejepisu.

Dejepisná olympiáda je postupová súťaž a každý súťažiaci sa do celoštátneho kola prebojoval víťazstvom v školskom, okresnom a nakoniec v krajskom kole.

V štyroch kategóriách (A, B, C, D) súťažilo 40 žiakov základných a stredných škôl.

 

Našu školu reprezentoval žiak Michal Vavrinec, víťaz krajského kola v kategórií D.

Michal Vavrinec sa umiestnil na 7. mieste a stal sa úspešným riešiteľom celoštátneho kola DO.

 

Gratulujeme!

 

   

Mgr. Nina VAVRINCOVÁ

---------------------------------------------------

IQ olympiáda – školské kolo

Dátum: 9.- 13.marec 2018

Počet prihlásených žiakov:  15

Počet zapojených žiakov - riešiteľov: 13

Zodpovedná osoba: Mgr. Banetková R.

     V dňoch 9. – 13. marca 2018 sa naši žiaci zapojili v počte 15 žiakov do celonárodnej súťaže IQ olympiáda.

Z týchto žiakov len 13 žiakov riešilo test:

8.A – 5 žiakov,

8.B -  7 žiakov,

9.A – 1 žiak

 

Zo všetkých riešiteľov sa 1 žiak – Michal Vavrinec (8.A) stal úspešným riešiteľom a postúpil do Regionálneho kola v Žiline, ktoré prebehne 09. 05. 2018 .  Michal sa umiestnil na 5. mieste v rámci kraja.

Zoznam riešiteľov v poradí ako sa umiestnili:

1.

VavrinecMichal

8.A

2.

Stopková, Michaela

8.B

3.

Valčuha, Ján

8.B

4.

Jaroš, Branislav

8.A

5.

Polka, Marek

8.B

6.

Hrušková, Nikolka

8.B

7.

Nekoranec, Kristián

8.A

8.

Stopka, David

8.B

9.

Dodeková, Viktória

8.A

10.

Banetka, Patrik

9.A

11.

Staniková, Lenka

8.A

12.

Polka Kristián

8.B

13.

Staník Adam

8.B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školské kolo bolo vyhodnotené v kategóriách chlapci a dievčatá nasledovne:

chlapci:                                                                                 dievčatá:

1.            Vavrinec Michal                                                    1. Stopková Michaela

2.            Valčuha Ján                                                            2. Hrušková Nikola

3.            Jaroš Branislav                                                       3. Dodeková Viktória

 

Budú odmenení vecnými cenami.

                                                                  Mgr. Banetková R.

 

--------------------------------------------------------------------------

Halové majstrovstvá Slovenska v mixovej kategórii Frisbee

v Senici

Dátum: 13.-15.4.2018

Počet žiakov :  7

Zoznam žiakov:

  1. Dedičová Nikla – VIII.A
  2. Síkora Milan - VIII. B
  3. Smiešková Klára – VIII.A
  4. Staníková Lenka – VIII.A
  5. Korduliak Dominik – VII.A
  6. Nekoranec Kristián – VIII.A
  7. Zajacová Karin – VIII.A

 

     Počas víkendu 14.-15.4.2018 organizoval Kus Plastu v Senici Halové majstrovstvá Slovenska v mixovej kategórii. Náš záujmový útvar z CVČ Klokočov  - Frisbee, na toto podujatie vyslal 7 členov- žiakov našej školy.

 

Na fotke možno vidieť zostavu North Side D (U17). Tento tím bol tvorený prevažne z hráčov ZŠ Klokočov v spolupráci s hosťujúcimi hráčmi z iného tímu - Outsiterskými juniormi .

Celkovo, po 1 vyhranom zápase, vybojovali 6. miesto.

Za tento úspech najslabšieho tímu turnaja vďačíme obetavej hre všetkých hráčov ako i výpomoci z tímu zo Západného Slovenska.

RB

 

 

-----------------------------------------

Vyhodnotenie celoslovenskej súťaže Klokan 2018

Najlepšie napísali:

  1. st.
  1. Střelec  Matěj  - III.B  - 64,4%
  2. Gajdičiar Juraj  - I.A – 58,3 %
  3. Stopková Elena  - II.A – 53,3 %

   II.st.

  1.  – 2.   Hrušková Nikola – VIII.B – 77,5%

                    Vavrinec Michal  - VIII.A – 77,5%

        3.   Čečotka Jaroslav – VI.A – 70,8 %

 

Mgr. Banetková R.

-----------------------------------

Dnes ďalší úspech Michala V. - VIII.A

1. miesto Dejepisná olympiáda - krajské kolo 

a

postup do celoštátneho kola.

 

Gratulujeme !!

----------------------------------------

 

Matematika

Úspešný riešiteľ Pytagoriády

Okresného kola

Michal Vavrinec  VIII.A

2. miesto

20 b

 

Mgr. Banetková R.

-----------------------------------------

KLOKAN

 

Dňa 19. marca 2018 prebehla na našej škole celoslovenská matematická súťaž pod názvom KLOKAN.

V tomto školskom roku sa do tejto súťaže zapojilo až 40 žiakov I. i II. stupňa ročníkov 1.-8. .

 Vyhodnotenie súťaže prebehne budúci mesiac, kedy zverejníme oficiálne výsledky a vyhodnotíme najlepších riešiteľov, ktorí

sa môžu tešiť na zaujímavé ceny. 

   

 

Mgr. Banetková R.

********************************** 

Florbal

 

Dňa 8.3. 2018  sa uskutočnilo kvalifikačné kolo vo florbale žiakov ZŠ. Našu školu reprezentovalo  12 členné družstvo pod vedením p. učiteľa Ruceka.. Na úvod stretnutia sa losovali družstva, v akom poradí budú hrať.

Skupiny: ZŠ Podvysoká, ZŠ Klokočov, Čadca Rázusova, Gymnázium Čadca, ZŠ Raková.

 

Našu školu reprezentovali žiaci: Kristián Nekoranec, Branislav Jaroš, Šimon Gondek, Ján Valčuha, Kristián Maslík, Daniel Valčuha, Adrián Jantošík, Dominik Korduliak, Martin Eisner, Ján Mudrík, Michal Jozek a super brankár Martin Baláž, ktorí obsadili druhé miesto.

 

Celému družstvu patrí veľká vďaka za reprezentáciu školy.

      

 

V Klokočove dňa 8.3. 2018

 

Spracoval : Mgr. Jozef Rucek

 

-----------------------------------------------------------

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Vták roka 2017.

 

Naša škola sa zapojila do výtvarnej súťaže Vták roka 2017 prácou Klárky Marcovej zo VII.A.  Síce jej práca nebola ocenená vecnou cenou, no škola za účasť v súťaži získala balíček materiálov o vtáctve, ktorý budú môcť žiaci využiť na hodinách biológie.

 

 

-------------------------------------------

OKRESNÉ KOLO DEJEPISNEJ OLYMPIÁDY

 

Dňa 15.02.2018 sa v Čadci uskutočnilo okresné kolo dejepisnej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali dvaja žiaci VIII.A. – Dodeková Viktória a Vavrinec Michal.

 

Vavrinec Michal –    1. miesto

Dodeková Viktória -  4. miesto

 

Obaja sa stali úspešnými riešiteľmi okresného kola a žiak Vavrinec Michal bude našu školu reprezentovať v krajskom kole, ktoré sa uskutoční 22.3.2018 v Martine.

Gratulujeme!

Mgr. Vavrincová N.

 

-----------------------------------------

 

"Krása slova" - školské kolo

Dňa 07.02.2018 sa v ZŠ Klokočov uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy "Krása slova". Recitácie sa zúčastnilo 18 žiakov.  Získali takéto umiestnenie:

 

I. kategória: poézia:     1. miesto - neudelené

                                    2. miesto - Kristína Mudríková - III.B

                                    3. miesto - Kristína Staníková - III.A

 

                        próza: 1. miesto - neudelené

                                    2. miesto - Kristína Halagačková - IV.A

 

II. kategória: poézia:              1. miesto - neudelené

                                               2. miesto - Žaneta Škorníková - V.A

                                              3. miesto - Petronela Stopková - VI.A

                       

III. kategória: poézia:             1. miesto - neudelené

                                              2. miesto - Nikola  Hrušková - VIII.B

                                              3. miesto - Kristián Nekoranec - VIII.A

                                   

                        próza:            1. miesto - neudelené

                                               2. miesto -  Klára Marcová - VII.A

----------------------------------

Čaro Vianoc

okresné kolo súťaže v aranžovaní - 2. miesto

Marcová K.

Griecs A.

Rudinský O.

-------------------------------------------

Okresné kolo Olympiády z ANJ - 16.01. 2018

P. Banetka IX.A - 13. miesto

P. Stopková  VI.A - 10. miesto

 

----------------------------------

Okresná súťaž – Plody jesene

Dňa 19.12. 2017sa konala okresná súťaž Plody jesene. Súťaž bola rozdelená na dve kategórie. V staršej  kategórií nás reprezentovali žiaci VII.A triedy. Klárka Marcová , Otakar Rudinský a Alexander Griecs.  Z množstva krásnych prác sa na 2.mieste umiestnili naši súťažiaci  žiaci.

Gratulujem !

Ing. Monika Kasáková

--------------------------------------

 

Pytagoriáda 2017/18 – školské kolo

Deň: 14. 12. 2017

Čas: 3. - 4. vyučovacia hodina

Počet žiakov: 28 prihlásených, písalo 25

Pedag. dozor: Mgr. Banetková

Miesto: špeciálna učebňa

Vyhodnotenie školského kola

III.A                                                                                         III.B

  1. Timotej Čagala   -3b                                                3.   Matej Střelec – 6b
  2. Róbert Mucha – 1b                                                 4.   Mikuláš Brezina  -2b

 

IV. A                                                                                     V.A

  1. Natália Slezáková -9b                                     7.   Simon Eghiaruwa-4b
  2. Kristína Halagačková – 6b                             8.   Dalibor Gunčaga -5b

                                                                                    9.   Adrián Jantošík -8b

                                                                                   10.  Patrik Burián - 6b

                                                                                   11.  Martina Dedičová – 9b

 

VI.A                                                                                     VII.A

12. Ferko Jaroš -3b                                                  16.  Michal Jozek – 1b

13. Janko Jaroš  - 6b                                                17.  Otakar Rudinský – 3b

14.   chýbala

15. Denisa Škulavíková – 3b

 

VIII.A                                                                                                VIII.B

 

18. Michal Vavrinec  12+5 = 17b (úspešný riešiteľ)             25.   Nikola Hrušková – 8b

19. Kristián Nekoranec – 8b                                                      26.   Michaela Stopková – 8b

20. Branislav Jaroš  - 7b                                                             27.   Lucia Olšovská – 1b

21. – nepísal                                                                                28.   Milan Síkova – 2b

22. Karin Zajacová – 2b

23. Nikola Dedičová – 5b

24.    - nepísala

 

                                                                      

Do okresného kola postupuje žiak VIII.A – Michal Vavrinec s počtom bodov 12+5 = 17 bodov, ktoré sa uskutoční 14.03. 2018

 

V Klokočove, 14. 12. 2017                             Mgr. Banetková R.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dňa 12.12. 2017 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo dejepisnej olympiády.

Súťaže sa zúčastnili žiaci ôsmeho ročníka:

Vavrinec Michal, Dodeková Viktória, Nekoranec Kristián, Kapusniak Tomáš, Jaroš Braňo a Srniček Radko – VIII.A

Valčuha Ján a Čuraj Rudo – VIII.B

Vyhodnotenie školského kola:

1. Vavrinec Michal – 96%

2. Dodeková Viktória – 94%

3. Nekoranec Kristián – 86 %

 

Úspešní riešitelia:

Valčuha Ján – 75%

Kapusniak Tomáš – 68%

 

Do okresného kola postúpili prví dvaja úspešní riešitelia – Vavrinec M. a Dodeková V. z VIII. A.

Všetkým súťažiacim gratulujeme a postupujúcim želáme úspech v ďalšom kole.

----------------------------------------------------------------------------

Školské kolo olympiády v anglickom jazyku

Dňa 15.11.2017 sa naši žiaci zapojili do školského kola OAJ.

Súťažilo sa v dvoch kategóriách -  1A  (6. -7. ročník) a 1B (8. – 9. ročník). Súťažiaci preukázali svoje jazykové zručnosti v písomnej a ústnej časti. Cieľom písomnej časti bolo preveriť jazykové kompetencie žiakov z anglickej gramatiky, slovnej zásoby, čítania a počúvania s porozumením. Ústna časť bola zameraná na samostatný prejav (príbeh v obrázkoch a situačné úlohy).

Kategória 1 A

Počet súťažiacich: 8

VI. A – Stopková Petronela, Čečotková Michaela, Čečotka Jaroslav, Jaroš Ján a Vnuková Natália

VII. A – Halagačková Eva, Gajdošová Danka a Rudinský Otakar

 

                        1. miesto Stopková Petronela

                        2. miesto – Halagačková Eva

3. miesto – Čečotková Michaela

Úspešní riešitelia školského kola:

                                      Čečotka Jaroslav

Kategória 1B

Počet súťažiacich: 10

VIII. A – Vavrinec Michal, Eisner Martin, Zajacová Karin, Nekoranec Kristián a Kapusniak Tomáš

VIII.B – Hrušková Nikola a Olšovská Lucia

IX. A – Banetka Patrik, Brezinová Soňa a Dodeková Nikola

 

1. miestoBanetka Patrik

                        2. miesto – Vavrinec Michal

                        3. miesto – Hrušková Nikola

Úspešní riešitelia školského kola: Eisner Martin a Brezinová Soňa

Víťazi z oboch kategórií postúpili do okresného kola.

 

--------------------------------------------------------------------------

Krajské kolo technickej olympiády

Dňa 30.11. 2017 sa uskutočnilo krajské kolo technickej olympiády na SOŠ technickej v Čadci. Krajské kolo súťaže bolo určené  pre žiakov základnej školy a osemročného gymnázia. Našu školu prezentovali žiaci František Jaroš VI.A, Otakar Rudinský VII.A a Patrik Banetka IX.A

Na 4. mieste sa umiestnil žiak Otakar Rudinský.

Srdečne gratulujem!

Ing. Monika Kasáková

-----------------------------------------

 

 

"O cenu RUdolfa Jašíka" - literárna súťaž

Ocenené práce:

P. Stopková - VI.A

J. Jaroš - VI.A

Š. Janešík - VI.A

N. Hrušková - VIII.B

- všetky práce budú uverejnené v zborníku lit. prác o Cenu R. Jašíka

 

-------------------------------------

Školské kolo technickej olympiády

Dňa 10.11. 2017 sa na našej škole  uskutočnilo školské kolo technickej olympiády. Vedomosti si prišli overiť žiaci: František Jaroš VI.A, Otakar Rudinský VII.A, Branislav Jaroš VIII.A, Patrik Banetka IX.A Všetci súťažiaci získali dostatočný počet bodov a postupujú do krajského kola, ktoré bude 30.11. 2017 na SOŠ technickej v Čadci.

Gratulujeme a držíme palce.

Ing. Monika Kasáková

-----------------------------------------------------

 Okresná súťaž – Plody jesene

 

     Dňa 27.10.2017 sa konala okresná súťaž Plody jesene. Súťaž bola rozdelená na kategóriu mladších žiakov a kategoŕiu starších žiakov. V staršej kategórií nás reprezentovali žiaci Klárka Marcová  (7.A) Otakar Rudinský (7.A) a Petronela Stopková ( 6.A)   Z množstva krásnych prác sa na 1.mieste umiestnili všetky práce našich súťažiacich. Žiaci dostali vecné ceny a boli odmenení diplomom za 1.miesto aj diplomom za účasť.

Gratulujeme!

Ing. Monika Kasáková

-----------------------

24.10. 2017

Olympiáda zo SJL - školské kolo

N. Hrušková - VIII.B - 1. miesto - okresné kolo - 13. miesto

M. Vavrinec - VIII.A - úspešný riešiteľ

------------