Spolupráca s Kericom

Nadpis

Spolupráca s Kericom

Naša škola už niekoľko rokov spolupracuje s neziskovou mimovládnou organizáciou Keric. Táto organizácia sídli v Čadci a zameriava sa na prácu s deťmi a mládežou v našom regióne. Spolu so svojimi dobrovoľníkmi z rôznych kútov sveta pripravuje pre základné i stredné školy zaujímavé aktivity, ako napríklad „Euroweek“„Medzinárodné Vianoce“.

Naša škola sa už tradične zúčastňuje týchto interaktívnych projektov, ktoré sú veľmi populárne, zábavné a zároveň poučné.

Okrem toho, každý rok hosťujeme dobrovoľníka, ktorý pravidelne navštevuje hodiny anglického jazyka na našej škole. Žiaci si hravou formou osvojujú základy komunikácie v cudzom jazyku.

Tento školský rok u nás privítame Aude z Francúzska. Po Mayronovi z Brazílie, Márií z Talianska, Liamovi z Anglicka, Guadalupe z Argentíny a Ayse z Turecka je Aude našou šiestou hosťujúcou dobrovoľníčkou. Dúfame, že sa jej bude u nás páčiť a zároveň sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s Kericom.

Z archívu:

Euroveek 2018