ŠKD Pohybové aktivity a voľnočasové aktivity - fotogaléria Dochádzka detí Výchovný program PROJEKTY ŠKD ZÁUJMOVÝ ÚTVAR 1 V ŠKD ZÁUJMOVÝ ÚTVAR 2 V ŠKD Tvorivé činnosti Aktivity počas mimoriadnej situácie Jesenné tvorenie: ŠKD_1 zimné tvorenie ŠKD_1 Jarné tvorenie v ŠKD Vianočné tvorenie 2023 Z rozprávky do rozprávky Deň Zeme Vianočné tvorenie v ŠKD_1_2023/24 Vianočné tvorenie v ŠKD_2_2023/24 Smernica ŠKD PROJEKTY ŠKD 2014-2024

Dochádzka detí

1. Rozsah dennej dochádzky dieťaťa a spôsob jeho odchodu domov uvedie rodič v zápisnom lístku. Zmeny v dochádzke oznamuje zákonný zástupca písomne a v zápisnom lístku ich aktualizuje vychovávateľka ŠKD.

2. Vychovávateľka uvoľní dieťa  z ŠKD len na základe písomného vyžiadania rodiča.

3. Aby sa nenarúšala výchovná a vzdelávacia činnosť, dieťa môže byť , ak to nie je na

zápisnom lístku uvedené, zo ŠKD uvoľnený len na základe písomného oznámenia rodičov ihneď po naobedovaní. Inak z ŠKD odchádza podľa platného režimu ŠKD.

4. Dieťa   nemôže byť uvoľnené zo školského klubu na telefonický podnet rodiča.

5.Ak odchádza dieťa z ŠKD bez sprievodu zákonného zástupcu, právnu zodpovednosť preberá zákonný zástupca.

6.Rodič sa môže opýtať na dieťa každý utorok v čase od:10.00-do 11.00 v ŠKD