Vitajte na stránkach Základnej školy v Klokočove

*****************************************************************************************

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Veľkonočné zdobenie briezok pri OÚ.

Dňa 22.03. 2024 sa žiaci našej školy zapolili do veľkonočnej výzdoby pred Obecným úradom, kde v sprievode svojich učiteľov zdobili 4 briezky( ZŠ, CVČ, ŠKD, MŠ).

Dekorácie na výzdobu žiaci zhotovili v rámci hodín výtvarnej výchovy, záujmových útvarov v CVČ, či v Školskom klube. Do výzdboy sa zapojili i dieti z miestnej MŠ.

Pán starosta Ing. Radoslav Zajac, MBA, LL.M. poďakoval pani učiteľkám a všetkým deťom za ich snahu, šikovnosť, nadšenie, úsmev a úprimnosť.

• Dňa 22. 03. 2024, v čase od 08.35 – 11. 15 hod. sa na našej škole uskutočnilo anonymné dotazníkové zisťovanie SOCIOKLIMA, zamerané na zisťovanie sociálnych vzťahov v triede.

Vďaka dobrej spolupráci triednych učiteľov Mgr. Škorníkovej, Mgr. Ruceka a PaedDr. Kaduru sa nám podarilo zabezpečiť vysokú účasť žiakov.

Dotazníkového zisťovania sa zúčastnili žiaci 3. A., 6. A. a 8. A., v počte 51 žiakov. Výsledky dotazníkového zisťovania budú použité za účelom zlepšenia vzťahov a nastavenia vhodných preventívnych aktivít v uvedených triedach.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Dekanátne kolo Biblickej olympiády.

Dňa 23.03 .2024 sa v priestoroch našej školy konalo dekanátne kolo Biblickej olympiády pre školský
    rok 2023/2024.

Zúčastnili sa ho družstva : ZŠ Klokočov, ZŠ Turzovka, ZŠ Staškov. V priestoroch Farského kostola sme sa zúčastnili svätaj omše. Po nej sme sa presunuli do priestorov Základnej školy Klokočov, kde bola prezentácia súťažiacich, nasledovali súťažné kola, ktoré pozostavali z testu ako poznáš Bibliu, biblických citátov, korekcii hľadania správnych slov, obrazy popis udalosti.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Hodina deťom.

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 29.3.2024)